top of page
  • Zdjęcie autoraRestauracja Dębowa

Umilamy jesień: Restaurant Week w Dębowej

Coraz krótsze dni, a na zewnątrz coraz niższe temperatury i spadające kolorowe liście. Złota Polska Jesień jest piękna, ale coraz trudniej spędzić wieczór na zewnątrz. Jeśli szukasz ciekawej alternatywy, zapraszamy do Restauracji Dębowej na ucztę dla oka i podniebienia w miłej atmosferze. Restaurant Week trwa!


Czym jest Restaurant Week?

To cykliczne wydarzenie, zyskujące coraz większą popularność. Biorą w nim udział najlepsze autorskie restauracje na terenie całego kraju. Dzięki tej inicjatywie, masz szansę odwiedzić ciekawe miejsca na kulinarnej mapie swojej okolicy lub w mieście, w którym aktualnie przebywasz.


Poprzez dokonanie w systemie wcześniejszej rezerwacji (w której wybierasz restaurację, menu, godzinę wizyty i określasz ilość osób), wspierasz akcję #SzanujJedzenie, która jest przewodnią ideą całego wydarzenia. Nic się nie marnuje, a Ty masz w tym swój czynny udział!


Zarezerwuj swój stolik w Dębowej

Restauracja Dębowa jest miejscem, gdzie w czasie trwania wydarzenia Restaurant Week (4.10 - 12.11 ), możesz skosztować wybranej propozycji menu, ułożonego specjalnie na tą okazję.


Restaurant Week w Restauracji Dębowej w Bielsku

Zobacz jakie pyszności przygotowaliśmy dla Ciebie i odwiedź nas z rodziną lub przyjaciółmi, rezerwując swój stolik tu: REZERWACJA RESTAURANT WEEK


35 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Коментарі


bottom of page