top of page
Restauracja Dębowa Bielsko-Biała

Najlepszy lunch w Bielsku-Białej

Restauracja Dębowa

Zapraszamy na przepyszne lunche, które zachwycą Twoje podniebienie.

W naszym menu obiadowym znajdziesz dania oparte na świeżych składnikach, dostarczonych głównie od lokalnych dostawców. W klimatycznej sali restauracyjnej Dębowej, skosztujesz zarówno tradycyjnych smaków, jak i nowoczesnych dań lunchowych i obiadowych.

Odwiedź nas i przekonaj się dlaczego nasi goście chętnie wracają!

Dlaczego warto wybrać lunch w Dębowej?

  • Świeże, lokalne składniki: Właśnie takie wykorzystujemy do przygotowania potraw. Nasze menu to smaczne dania obiadowe, które sprawią Ci przyjemność i utrzymają odpowiedni poziom energii do końca dnia.

  • Różnorodne menu: Nasze obiadowe menu jest różnorodne i zmienia się co tydzień. Możesz wybrać wersję podstawową - zupę i drugie danie lub wersję na bogato, poszerzoną o pyszne ciasto dnia i kompot.

  • Miła atmosfera: Dbamy o to aby Twój lunch przebiegał w miłej atmosferze. Wierzymy, że samo miejsce i jego klimat jest równie ważne jak dobre jedzenie.

Powodów, dla których warto odwiedzić Dębową w porze lunchowej jest kilka. Chcesz je poznać? 

  • Elastyczne godziny serwowania: Menu lunchowe serwujemy od 11:00 do 17:00, możesz więc dopasować godziny swojego posiłku do Twojego harmonogramu dnia.​

  • Unikalne miejsce: Restauracja Dębowa to miejsce o unikalnym wystroju, łączącym elegancję z przytulnością. Doskonała lokalizacja w otoczeniu górskich krajobrazów Beskidu Śląskiego sprawia, że to idealne miejsce by dobrze zjeść, złapać chwilę wytchnienia lub wykorzystać porę obiadową na spotkanie biznesowe.

Lunche dnia Bielsko - Restauracja Dębowa

Menu lunchowe w Dębowej

Nasze menu lunchowe składa się z zupy i drugiego dania. Możesz wybrać również wersję rozszerzoną o kompot owocowy oraz deser w formie ciasta (do wyboru z dwóch propozycji). 

Cena zestawu lunchowego podstawowego to 39 zł, wersja rozszerzona to 49 zł. Codziennie serwujemy inne zestawy. Możesz sprawdzić nasze aktualne menu obiadowe i zaplanować swoje posiłki z wyprzedzeniem.

image00004_edited.jpg
Restauracja Dębowa wizytówka

GODZINY OTWARCIA:

RESTAURACJA:

Pn - Czw:  11:00 - 22:00

Pt - Sb:      11:00 - 23:00

Niedziela:  11:00 - 21:00

MANAGER RESTAURACJI:

+48 602 681 422 - restauracja

WESELA I PRZYJĘCIA:

Pn - Pt:  8:00 - 20:00

  • Restauracja Dębowa Google Moja Firma
  • Facebook Restauracja Dębowa
  • Instagram Restauracja Dębowa
bottom of page